Головна » 2013 » Листопад » 21

У дитячий садочок «Сонечко» завітала Осінь.

16 жовтня відбулося свято в дитячому садочку. На ньому були присутні батьки, вчителі, учні початкових класів.  Свято було наповнене веселими піснями, запальними таночками, цікавими віршами та іграми. Із дитячих вуст звучала подяка працьовитим рукам, що виростили щедрий урожай. Батьки висловили свою подяку вихователям за чудове свято.

... Читати далі »

Переглядів: 513 | Додав: yuraj | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

З 21 по 25 жовтня було проведено конкурс малюнків «У світі казок». Діти з цікавістю та творчістю підійшли до виконання завдання. Протягом тижня діти мали можливість самостійно оцінювати роботи один одного і вибрати з  них найкращі. Переможці були нагороджені заохочувальними призами та грамотами.

Переглядів: 432 | Додав: yuraj | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

04 жовтня 2013р. В Гайворонському НВК було організоване свято до Дня працівників освіти. Учні творчо підійшли до підготовки свята, яке набуло розважального характеру.

Всі учасники свята отримали задоволення і гарні позитивні емоції.

Переглядів: 450 | Додав: yuraj | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)