Головна » 2015 » Вересень » 09
4 Вересня 2015 року В Гайворонському НВК у 5-9 класах була проведена виховна година до річниці смерті Василя Стуса «І в смерті з рідним краєм поріднюсь», де учні ознайомились з життєвим та творчим шляхом поета
Переглядів: 414 | Додав: yuraj6880 | Дата: 09.09.2015 | Коментарі (0)

1 вересня 2015 року на подвірї Гайворонського НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів - ДНЗ» відбулося свято Першого дзвоника. Учнів привітав директор школи Василенко Г.М., запрошені: представник відділу освіти Володарської райдержадміністрації Ганжалава Л.Є., голова Петрашівської сільської ради Шевчук О.П., голова Гайворонської сільської ради Новіцька О.А., яка до своїх теплих слів вручила подарунки першокласникам , представник добровольчого батальйону «СІЧ» та «КАРПАТСЬКА СІЧ» Косовський В.В. вручив подяку педагогічному колективу та учням школи за активну життєву позицію та волонтерську підтримку. Після свята відбувся перший урок на тему: « Зростаймо патріотами землі, що Україною зоветься» з участю представника добровольчого батальйону «СІЧ» та «КАРПАТСЬКА СІЧ» Косовським В.В., який розповів учням про важке становище на сході України.
Переглядів: 404 | Додав: yuraj6880 | Дата: 09.09.2015 | Коментарі (0)